montáž elektroinstalace Montáž elektroinstalace

Jste stavební firma či soukromý investor, který hledá spolehlivého partnera na dodávku silnoporudé či slaboproudé elektroinstalace? Náš tým techniků Vám zajistí kvalitní dodávku té Vaší elektroinstalace. Dále provádíme montáže hromosvodů a inteligentních domácností. 

Prodej elektra a elektroinstalačního materiálu

Řešíte nákup nové chladničky, myčky, pračky, sušičky či televize? Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet široký sortiment elektrospotřebičů. Prodáváme také kabely, vypínače, svítidla a další. Zajistíme pro Vás dopravu zakoupeného zboží, a odvoz použitého, v okolí Nového Bydžova. 

Montáž kamerových, zabezpečovacích systémů

Řešíte zabezpečení Vašeho komerčního či soukromého objektu? Zajistíme pro Vás montáž kamerového CTTV systému a zabezpečovacího systému, který dohlédne na Váš majetek zatím, co jste pryč. Do veřejných budov montujeme také protipožární systémy na klíč.

Montáž datových sítí

Řešíte montáž datové sítě ve Vaší firmě či doma? Zajistíme pro Vás montáž počítačové sítě která umožní propojení jednotlivých uživatelů. Dále provádíme montáže přístupových systémů a domovních telefonů.

Rodinná firma s dlouholetou tradicí

Spolehlivý partner v oblasti elektro

Naši spokojení zákazníci

Rád chodím nakupovat do elektra Langr a Vaníček zejména elektroinstalční materiál. Kdykoli jsem potřeboval poradit ohledně technických parametrů, vždy mi vyšli vstříc a objednali pro mě zboží na míru. Toto elektro rozhodně doporučuji.

Vojtěch Šťastný

obyvatel Nového Bydžova, štastný muž

Po vzájemné dlouholeté spolupráci s Elektrosdružením Langr a Vaníček, mohu tuto firmu vřele doporučit. Mají kvalitní přístup, proškolené zaměstnance a plní dohodnutou dobu a cenu díla.

Prováděli pro naše zakázky v Praze celkové EL. práce, např. renovace administrativní budovy BOSH,

rekonstrukce bytových domů na ulicích Branická, Marie Cibulkové, 28.Pluku, a jak my tak i zákazníci

byli nadmíru spokojeni. Opravdu kvalitní Česká firma, plnící pořekadlo "zlaté české ručičky"

Jan Studený

jednatel stavební společnosti REKOS S+D s.r.o.

Neváhejte! Kontaktujte nás

Spolehlivý partner v oblasti elektro

Kontaktovat

Aktuálně

15. 10. 2016

Je čas na podzimní nákupy!

Na podzim se můžete těšit na mnoho nových elektrospotřebičů za rozumné ceny, které rádi dopravíme až k Vám domů. V tomto čase už také začínají přípravy na Vánoční prodej, proto neváhejte a navštivte

Číst dál

8. 08. 2016

Akce Pouť Srpen - Září

Na pouť jsme si pro Vás připravili zajímavé tipy na elektrospotřebiče pro Vaši domácnost. Dolce gusto kapsle CAPPUCINO ICE Rychlovarná konvice RK 1758 Vysavač Bosh BBH MOVE 1 Stolní mixér ETA

Číst dál

22. 06. 2016

Akce Léto Červen - Červenec

Na léto jsme si pro Vás připravili zajímavé akční ceny na elektro na Naší prodejně v Novém Bydžově. Chladnička americká, ETA 136090010 Stojanový ventilátor FIRST 5553-1 Cestovní láhev SBP-1

Číst dál

9. 05. 2016

Novinky na prodejně v květnu

V květnu 2016 jsme si pro Vás připravili zajímavé jarní tipy na elektrospotřebiče. Věříme že Vás Naše nabídka zaujme a každý si vybere to své. Akce trvá do vyprodání zásob. Vysoušeč vlasů, Bravo

Číst dál