montáž elektroinstalace Montáž elektroinstalace

Jste stavební firma či soukromý investor, který hledá spolehlivého partnera na dodávku silnoporudé či slaboproudé elektroinstalace? Náš tým techniků Vám zajistí kvalitní dodávku té Vaší elektroinstalace. Dále provádíme montáže hromosvodů a inteligentních domácností. 

Prodej elektra a elektroinstalačního materiálu

Řešíte nákup nové chladničky, myčky, pračky, sušičky či televize? Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet široký sortiment elektrospotřebičů. Prodáváme také kabely, vypínače, svítidla a další. Zajistíme pro Vás dopravu zakoupeného zboží, a odvoz použitého, v okolí Nového Bydžova. 

Montáž kamerových, zabezpečovacích systémů

Řešíte zabezpečení Vašeho komerčního či soukromého objektu? Zajistíme pro Vás montáž kamerového CTTV systému a zabezpečovacího systému, který dohlédne na Váš majetek zatím, co jste pryč. Do veřejných budov montujeme také protipožární systémy na klíč.

Montáž datových sítí

Řešíte montáž datové sítě ve Vaší firmě či doma? Zajistíme pro Vás montáž počítačové sítě která umožní propojení jednotlivých uživatelů. Dále provádíme montáže přístupových systémů a domovních telefonů.

Rodinná firma s dlouholetou tradicí

Spolehlivý partner v oblasti elektro

Naši spokojení zákazníci

Rád chodím nakupovat do elektra Langr a Vaníček zejména elektroinstalční materiál. Kdykoli jsem potřeboval poradit ohledně technických parametrů, vždy mi vyšli vstříc a objednali pro mě zboží na míru. Toto elektro rozhodně doporučuji.

Vojtěch Šťastný

obyvatel Nového Bydžova, štastný muž

 

 

Neváhejte! Kontaktujte nás

Spolehlivý partner v oblasti elektro

Kontaktovat

Aktuálně

13. 09. 2017

Přijmeme elektrikáře

Chcete pracovat pro menší firmu, která se zaměřuje hlavně na domovní a průmyslové instalace? Provádíme také montáže kamerových, zabezpečovacích i přístupových systémů Naše montáže se nacházejí

Číst dál

7. 06. 2017

Sledujte nás na Facebooku!

Chcete-li se dozvědět více o novinkách na prodejně elektrozávodu, kterých je v poslední době nebývale hodně, neváhejte a sledujte Naši facebookovou stránku. odkaz: https://www.facebook.com/LVelektro

Číst dál

15. 10. 2016

Je čas na podzimní nákupy!

Na podzim se můžete těšit na mnoho nových elektrospotřebičů za rozumné ceny, které rádi dopravíme až k Vám domů. V tomto čase už také začínají přípravy na Vánoční prodej, proto neváhejte a navštivte

Číst dál